Spln, nespln, kubánci a silikóny

Spln, nespln, kubánci a silikóny

Spln, nespln...

Keďže sa akcia zrušila, tak sa predseda klubu vykašľal na zabezpečenie počasia. Teda spln síce bol, ale ho nikto nevidel, teda aspoň v Žiline určite iste nikto.

Kubánci

Keďže na zrušenú akciu nás prišlo individuálne len pár a aj tých pár prišlo zväčša po jednom na autách, tak kubánskeho rumového likéru z Lidla bolo zrazu na počet tých, čo neprišli autami a mohli/chceli, tak akurát primerane.

Ku kubáncom sa zajedali klasické Mončáky a iné koláčiky, ktoré boli tiež fajn, ale meno si ešte nezaslúžili, lebo Monikine tradičné dvojfarebné kysnuté rožteky sú jednoducho Mončáky.

Medzitým sme rozsvietili lampióny a pobrali sme sa k vode spln, nespln, však ani vo Viedni nebol, tak čo...

Pri vode sa treba pofotiť s náčelníkom

A potom ešte s predsedom či naopak

No a potom sme už išli do vody a nikto nič poriadne, ba ani neporiadne nenafotil, lebo všetci poctivo plávali ako opreteky a čím ďalej od seba, tým lepšie.

Poniektorí došli ešte neskôr a na fotkách nie sú a celkom na záver ešte prišla aj Patrikova družina, No na to, že bola akcia zrušená kvôli "počasiu" sa nás zišlo celkom dosť.

A čo tie silikóny?

Nuž, priznáme, nepriznáme, ale priznáme, čo by nie, však nech sa aspoň trochu usmejete v tejto dobe, keď úsmev aj tak pod rúškom nevidieť.

Tak teda, v našej messenger skupine sa objavila takáto čudná konverzácia:

21:50 píše bývalá majiteľka silikónovej čiapky a plaviek:
Tak som prišla domov bez plaviek v modrej rakúskej čiapke (silikónke), nemá ich pribalene niekto, kto sedel poblíž? A možno vylihúvajú niekde pod lavičkou....tak mi ich, (Meno majiteľa rovnakej silikónky), pozri prosím Ťa, Ty pôjdeš určite zajtra plávať 😉

medzitým nejaké chichi chi:
Ja som síce sedela pobliž, no veci som balila v predsieni 😁

2:12 na druhý deň skoro ráno, ba priam v noci píše ten, čo sedel poblíž, prebudil sa v noci prečítal si čo nové a bol sa pozrieť pre istotu na balkóne:

OMG. Tak takto....
Mám dve silikónky a dvojo čiernych plaviek.
Sú prehodené, len tak vedľa seba na šnúre na balkóne, ako si zvyknem prehodiť po plávaní tie svoje, keďže si tie svoje vždy na ďalší deň aj tak naťahujem na seba vlhké znovu - lebo však viete tá moja šnúra...
Bez prepláchania, jednoducho len tak prehodím a na druhý deň hodím do vaku....
Keby, že tu nečítam teraz o druhej v noci o probléme, tak ich ráno na balkóne nájde aj manželka.
Lebo mne to včera divné nedošlo, že niečo prehadzujem cez šnúru dva krát...jednoducho treba vybaliť kapsu tak vybalím a hotovo, neskúmam či je v nej niečo dva krát. Ako je to možné? Fakt nechápem, možno niečo vedia kubánci ...
A čo už nechápem vôbec, že som si nevšimol, že jedny plavky sú ženské, ozaj to, ako sa do toho vmestíš?
Však keď to len tak prehodím v guči na šnúru je to rovnaká guča, ako tie moje jednodielne. A čo teraz, kam s nimi?
Ako toto vysvetlím? To tie rovnaké silikóny.... A to chceme obaja mať nové čierne čiapky OMG....
Zajtra podvečer sa dostaneš k plavkám ak si po ne prídeš (diskrétne pls) 😛

4:59 Píše okradnutá: Toto neverííím. Prídem až v nedeľu z Tatier. Môžeš ich diskrétne preniesť do chatky a tam si ma počkajú 😉

8:24 Prišlo zdrvujúce hodnotenie klubového psychológa v ďalších postoch :
A ja som si myslel, že do akých spoľahlivých rúk sa dostalo kormidlo klubu. Začína sa ma zmocňovať dôvodná pochybnosť. A ešte tie výhovorky na našich spriatelených kubáncov ... no neviem, neviem, samému sa mi to málo páči.
Ale čo, prečo by napokon aj fetišista nemohol byť dobrým predsedom.

Bolo tam toho viac, ale však to poznáte, vtípky, vtípky a žiadny návrh riešenia priekaku 😉

Tak niekedy zase nabudúce, pozveme radšej Jamajčanov, alebo tých poľovníkov z Rakúska.Jeden komentár k “Spln, nespln, kubánci a silikóny

Odpovedať